Jesteśmy dla Was

Dane kontaktowe

 

Pobierz

Formularze i wnioski - niezbędne dokumenty do zawarcia umowy

 
 

ZALETY LEASINGU

Prowadzisz małą lub średnią firmę? Poznaj ofertę GRENKE i sprawdź korzysći z leasingu! Wiemy, jak ważny dla rozwoju Twojego biznesu jest dostęp do nowoczesnego sprzętu, dlatego oferujemy rozwiązania finansowe, dzięki którym bez problemu będziesz mógł z niego korzystać.

GRENKE to ekspert w dziedzinie leasingu sprzętu IT. Dzięki naszemu międzynarodowemu doświadczeniu oferujemy produkty naprawdę dopasowane do Twoich potrzeb i leasing, który przynosi korzyści!

 

 Zobacz, jakie zalety ma Leasing GRENKE:

 

1.       Proste procedury - ilość wymaganych dokumentów ograniczyliśmy do minimum. Wystarczy wniosek, dokumenty tożsamości osób z reprezentacji firmy oraz dokument rejestrowy.

2.       Indywidualna obsługa i wsparcie na każdym etapie – GRENKE to ekspert w dziedzinie leasingu IT, dzięki czemu możesz liczyć na pomoc, doradztwo i najwyższą jakość obsługi.

3.       Korzyści podatkowe - raty leasingowe w całości zaliczane są do kosztów uzyskania przychodu, dzięki temu leasing wpływa na obniżenie podstawy opodatkowania podatkiem dochodowym. Urządzenia nie muszą być amortyzowane dłużej niż są efektywnie wykorzystywane.

4.       Ochrona kapitału firmy - leasing, w przeciwieństwie do zakupu, nie narusza zdolności kredytowej, nie obciąża bilansu i tym samym nie pogarsza kondycji firmy. Przeciwnie -  korzystanie z nowej technologii za pomocą leasingu jednocześnie poprawia wypłacalność firmy, wynik w bilansie oraz rating.

5.       Dostęp do najnowszych technologii – leasing zapewnia stały dostęp do innowacyjnych rozwiązań, firma nie zamraża kapitału, ale zarabia korzystając ze sprzętu, płacąc tylko miesięczne lub kwartalne raty. Dzięki temu osiąga to, na czym nam zależy – rozwój!

6.       Większe możliwości inwestycyjne – wybór leasingu to brak konieczności zamrażania kapitału, dzięki czemu firma może sobie pozwolić na kolejne inwestycje. Jest to ważne szczególnie w przypadku sprzętu IT, który często się zmienia i stale wymaga uaktualniania. Korzystne raty leasingu GRENKE pozwalają korzystać z najnowocześniejszego sprzętu zawsze, gdy jest potrzebny!