Wniosek i formularze

Wypełnij wniosek i pobierz dokumenty potrzebne do zawarcia umowy.

 

FAKTORING

GRENKE oferuje również usługę faktoringu, która pozwoli zachować Twojej firmie płynność finansową!

Dowiedz się więcej na grenkefaktoring.pl

 
 

Skontaktuj się z nami!

Bez żadnych zobowiązań i kosztów odpowiemy na wszystkie pytania o leasing.

 

Biuro prasowe

Materiały dla mediów i najnowsze informacje prasowe od GRENKE!

 
 

Ekspert leasingu IT

GRENKE. Jesteśmy firmą, która działa na rynku już prawie 40 lat, ma oddziały w trzydziestu krajach i specjalizuje się w leasingu sprzętu IT dla małych i średnich firm. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu znamy potrzeby naszych Klientów. Chcemy umożliwiać im dostęp do najnowocześniejszych technologii, dlatego proponujemy produkty, które wspierają ich rozwój.

 

LEASING IT. Wiemy, jak ważny dla wzrostu przedsiębiorstw jest dostęp do najnowszych technologii. Dlatego oferujemy rozwiązania, które pozwalają w prosty i ekonomiczny sposób sfinansować tego rodzaju zakupy. Leasing komputerów i oprogramowania, leasing sprzętu biurowego, leasing sprzętu medycznego i telekomunikacyjnego - to nasz specjalność. Usługi GRENKE  dostępne są w całej Polsce za pośrednictwem współpracujących z nami Partnerów, który taki sprzęt mają w swojej ofercie.

 

ZAUFANIE. Wiemy, że w finansach najważniejsze jest zaufanie. Dlatego od lat konsekwentnie dbamy o jakość, rzetelność i profesjonalizm. Stale poszerzamy wiedzę i kompetencje, a zdobyte doświadczenie pozwala nam zajmować pozycję eksperta w dziedzinie leasingu IT dla firm – dzięki tej specjalizacji naprawdę możemy powiedzieć, że znamy się na tym, jak nikt inny. 

 

PARTNERZY I KLIENCI. Nie pracujemy dla siebie. Najważniejsi dla nas są Partnerzy i Klienci – to ich zadowolenie jest miarą naszego sukcesu. Słuchamy, doradzamy i poszerzamy naszą ofertę tak, by była najlepiej dopasowana do ich potrzeb. Dbamy również o wiarygodność, dlatego jesteśmy niezależni zarówno od banków, jak i od producentów przedmiotów, które można wziąć w leasing.

 

Elastyczne finansowanie: Linia leasingowa FLEXLINE

Chcesz zapewnić sobie komfort pewnego planowania, a jednocześnie cieszyć się maksymalną swobodą działania?

Jeśli tak, to Linia leasingowa FLEXLINE jest rozwiązaniem, którego potrzebujesz.

Chcesz wiedzieć więcej? Obejrzyj wideo! Kliknij tutaj.