Bądź naszym Partnerem

Jesteś producentem lub dostawcą sprzętu IT? Sprawdź, jak skorzystasz współpracując z nami!

 

Weź sprzęt IT w leasing!

Prowadzisz firmę i chcesz kupić nowy sprzęt? Sprawdź naszą ofertę!

 

Formularze i wnioski

Pobierz dokumenty do zawarcia umowy.

 

Biuro prasowe

Najnowsze informacje prasowe od GRENKE!

 
 

Ekspert leasingu IT

GRENKE. Jesteśmy firmą, która działa na rynku już prawie 40 lat, ma oddziały w trzydziestu krajach i specjalizuje się w leasingu sprzętu IT dla małych i średnich firm. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu znamy potrzeby naszych Klientów, chcemy umożliwiać im dostęp do najnowocześniejszych technologii i proponujemy produkty, które wspierają ich rozwój.

 

LEASING IT. Wiemy, jak ważny dla wzrostu przedsiębiorstw jest dostęp do najnowszych technologii. Dlatego oferujemy rozwiązania, które pozwalają w prosty i ekonomiczny sposób sfinansować tego rodzaju zakupy. Leasing komputerów, leasing laptopów i oprogramowania, leasing sprzętu biurowego, leasing sprzętu medycznego i telekomunikacyjnego i innych urządzeń - nasze usługi dostępne są w całej Polsce za pośrednictwem Partnerów, który taki sprzęt mają w swojej ofercie.

 

ZAUFANIE. Wiemy, że w finansach najważniejsze jest zaufanie. Dlatego od lat konsekwentnie dbamy o jakość, rzetelność i profesjonalizm. Stale poszerzamy wiedzę i kompetencje, a zdobyte doświadczenie pozwala nam zajmować pozycję eksperta w dziedzinie leasingu IT dla firm – dzięki tej specjalizacji naprawdę możemy powiedzieć, że znamy się na tym, jak nikt inny. 

 

PARTNERZY I KLIENCI. Nie pracujemy dla siebie. Najważniejsi dla nas są Partnerzy i Klienci – to ich zadowolenie jest miarą naszego sukcesu. Słuchamy, doradzamy i poszerzamy naszą ofertę tak, by była najlepiej dopasowana do ich potrzeb. Dbamy również o wiarygodność, dlatego jesteśmy niezależni zarówno od banków, jak i od producentów przedmiotów, które można wziąć w leasing.

 

Elastyczne finansowanie: Linia leasingowa FLEXLINE

Chcesz zapewnić sobie korzyści pewnego planowania, a jednocześnie cieszyć się maksymalną swobodą działania?

Jeśli tak, to Linia leasingowa FLEXLINE jest rozwiązaniem, którego potrzebujesz.

Chcesz wiedzieć się więcej? Obejrzyj wideo! Kliknij tutaj.