Jesteśmy dla Was

Dane kontaktowe

 

Kontakt

Jeśli macie pytania odnośnie naszej oferty i naszych produktów, potrzebujecie więcej informacji - wykorzystajcie nasz formularz kontaktowy. Jesteśmy do Waszej dyspozycji.

 
Formularz kontaktowy
Adres:
Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 poz. 1182 ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRENKELEASING Sp. z o.o. w celu realizacji kontaktu oraz w celach marketingu własnego GRENKELEASING Sp. z o.o. Zostałem poinformowany o dobrowolności podania danych, przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i ich poprawiania oraz iż administratorem danych osobowych jest GRENKELEASING Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Abpa A. Baraniaka 88 D. Zgoda niniejsza obejmuje przyzwolenie na przetwarzanie danych osobowych w przyszłości, pod warunkiem, że nie zmieni się cel ich przetwarzania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od GRENKELEASING Sp. z o.o. informacji handlowych przy wykorzystaniu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144 poz. 1204 ze zm.).
Tutaj wpisz kod z obrazka powyżej.
*pole obowiązkowe

Do góry