Formularz kontaktowy

Przez cały czas jesteśmy do dyspozycji i czekamy na pytania odnośnie naszej oferty, produktów, lub zasad leasingu. Zapraszamy do skorzystania z formularza!

 
Formulardaten

Adres:

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 poz. 1182 ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRENKELEASING Sp. z o.o. w celu realizacji kontaktu oraz w celach marketingu własnego GRENKELEASING Sp. z o.o. Zostałem poinformowany o dobrowolności podania danych, przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i ich poprawiania oraz iż administratorem danych osobowych jest GRENKELEASING Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. abpa A. Baraniaka 88. Zgoda niniejsza obejmuje przyzwolenie na przetwarzanie danych osobowych w przyszłości, pod warunkiem, że nie zmieni się cel ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od GRENKELEASING Sp. z o.o. informacji handlowych przy wykorzystaniu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144 poz. 1204 ze zm.).

captcha
Tutaj wpisz kod z obrazka powyżej.

* pole obowiązkowe

W górę