Bądź naszym Partnerem

Jesteś producentem lub dostawcą sprzętu IT? Sprawdź, jak skorzystasz współpracując z nami!

 

Weź sprzęt IT w leasing!

Prowadzisz firmę i chcesz kupić nowy sprzęt? Sprawdź naszą ofertę!

 

Formularze i wnioski

Pobierz dokumenty do zawarcia umowy.

 
 

Leasing dla Twojej firmy!

GRENKE. Jesteśmy niemiecką firmą, która działa na rynku już ponad 40 lat, ma oddziały w kilkudziesięciu krajach i specjalizuje się w leasingu sprzętu IT dla małych i średnich firm. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu znamy potrzeby naszych Klientów, chcemy umożliwiać im dostęp do najnowocześniejszych technologii i proponujemy produkty, które wspierają ich rozwój.

 

LEASING IT. Wiemy, jak ważny dla wzrostu przedsiębiorstw jest dostęp do najnowszych technologii. Dlatego oferujemy rozwiązania, które pozwalają w prosty i ekonomiczny sposób korzystać ze sprzętu IT, oprogramowania, sprzętu biurowego, fotograficznego, medycznego i telekomunikacyjnego. Nasze usługi dostępne są w całej Polsce za pośrednictwem Partnerów, który taki sprzęt mają w swojej ofercie.

 

ZAUFANIE. Wiemy, że w finansach najważniejsze jest zaufanie. Dlatego od lat konsekwentnie dbamy o jakość, rzetelność i profesjonalizm. Stale poszerzamy wiedzę i kompetencje, a zdobyte doświadczenie pozwala nam zajmować pozycję eksperta w dziedzinie leasingu IT – dzięki tej specjalizacji naprawdę możemy powiedzieć, że znamy się na tym, jak nikt inny.

 

PARTNERZY I KLIENCI. Nie pracujemy dla siebie. Najważniejsi dla nas są Partnerzy i Klienci – to ich zadowolenie jest miarą naszego sukcesu. Słuchamy, doradzamy i poszerzamy naszą ofertę tak, by była najlepiej dopasowana do ich potrzeb. Dbamy również o wiarygodność, dlatego jesteśmy niezależni zarówno od banków, jak i od producentów przedmiotów, które można wziąć w leasing.