Pobierz

Formularze i wnioski - niezbędne dokumenty do zawarcia umowy

 

Bądź naszym Partnerem

Tutaj dowiecie się o wielu korzyściach, jakie możecie osiągnąć jako producenci i dostawcy poprzez współpracę z nami.

Wasze korzyści jako Partnera GRENKE

 
 

GRENKE - leasing dla Twojej firmy!

Celem GRENKE jest wspieranie rozwoju firm i oferowanie usług finansowych na najwyższym poziomie. Działamy w sposób prosty i efektywny, a nasze usługi dopasowane są do potrzeb i możliwości naszych Klientów. 


Oferta GRENKELEASING skierowana jest głównie do małych i średnich przedsiębiorstw. Jesteśmy specjalistami w leasingu przedmiotów z zakresu nowoczesnych technologii - głównie sprzętu IT i oprogramowania, sprzętu biurowego, fotograficznego, medycznego oraz telekomunikacyjnego. Nasze usługi dostępne są niemalże w całym kraju u dostawców tych przedmiotów, którzy są naszymi Partnerami.   

 

Stale poszerzamy wiedzę i kompetencje, aby w profesjonalny sposób sprostać wymaganiom stawianym przez naszych Klientów i Partnerów.

 

Dla GRENKE ważne są kontakty. W indywidualnych kontaktach z naszymi Klientami i Partnerami wiemy, że mamy do czynienia z wyjątkowymi osobami i wyjątkowym zadaniem. W związku z tym stawiamy na: kompetencje, zaangażowanie, uczciwość, rzetelność, otwartość i indywidualność. Wasze potrzeby i wyobrażenia kreują naszą pracę.

 


Działamy niezależnie zarówno od producenta jak i od banku, po to aby oferować naszym Klientom i Partnerom najszerszą przestrzeń swobody planowania. 

 

Leasing IT jako szansa

W obliczu ogromnej konkurencji i rosnących potrzeb bycia innowacyjnym, leasing jest doskonałym narzędziem, dzięki któremu w łatwy i korzystny sposób można wyposażyć firmę w nowoczesne urządzenia i technologie. Leasing w GRENKE zapewni Twojej firmie szybki dostęp do sprzętu i maszyn jakich potrzebujesz - od urządzeń wielofunkcyjnych przez serwery do notebooka. Leasing nowoczesnych technologii - Twoją szansą na rozwój. Dowiedz się więcej o leasingu

 

Stawiamy na indywidualność

O sprawach finansowych nie rozmawia się z kimkolwiek. Ważnych decyzji inwestycyjnych nie podejmuje się na szybko. W GRENKE oferujemy wsparcie przy podejmowaniu decyzji i poświęcamy na to czas. Zapraszamy do kontaktu. Dane kontaktowe